Onze adviseurs

Over WSP Zuid-Limburg

Onze adviseurs

Manager

Chris Peters

Manager

Werkgeversdiensten

chris.peters@uwv.nl

06-51865184

Cluster Diensten

Daniƫlle Lodder

Senior Sector Diensten

.

danielle.lodder@uwv.nl

06-11182546

Saskia Hol

Zorg en Welzijn,

Schoonmaak

saskia.hol@uwv.nl

06-29159213

Timor Vanhoudt

Zorg en Welzijn,

Schoonmaak

timor.vanhoudt@uwv.nl

06-11568102

Marc Coonen

Horeca

.

marc.coonen@uwv.nl

06-11036054

Irene Maessen

Detailhandel,

Zuid-Limburg: WIA

irene.maessen@uwv.nl

06-55321385

Bouke Havenaar

Zakelijke Dienstverlening,

Contactcenters

bouke.havenaar@uwv.nl

06-52699535

Rob Reijnders

ZD, Uniformberoepen,

ICT, Defensie

rob.reijnders@uwv.nl

06-11874575

Barbara de Jong

Zakelijke Dienstverlening

Onderwijs

barbara.dejong@uwv.nl

06-46395038

Josette de Koning

Senior Sector Diensten

Detailhandel

josette.dekoning@uwv.nl

06-55140123

Mirella Willems

Zakelijke

Dienstverlening

mirella.willems@uwv.nl

06-52699553

Cluster Nijverheid

Henk Butink

Senior sector Nijverheid

henk.butink@uwv.nl

06-46312267

Kim Quadvlieg

Metaal

Kim.Quadvlieg@uwv.nl

06-31901523

Ronny Joosten-Gobbels

Installatietechniek

ronny.joosten@uwv.nl

06-52436321

Stefan Last

Procestechniek, VDL

stefan.last@uwv.nl

06-52353271

Berny Mullenders

Bouw en Groen

berny.mullenders@uwv.nl

06-15864811

Gea Winkens

Transport, Logistiek

gea.winkens@uwv.nl

06-11313755

Renate Theunissen

50-plus, Nijverheid

renate.theunissen@uwv.nl

06-52798875

Harry Schobbe

Senior Sector Nijverheid

Zuid-Limburg: Wajong

harry.schobbe@uwv.nl

06-52523663

Matchteam

Harrie Abeling

Matchteam Zorg en Welzijn,

Horeca, Detailhandel

harrie.abeling@uwv.nl

06-46394526

Andre Basten

Matchteam Nijverheid

.

andre.basten@uwv.nl

06-52797914

Monique Elfrink

50-plus Nijverheid

.

monique.elfrink@uwv.nl

06-52797967

Mischa Lenssen

Matchteam Nijverheid

.

mischa.lenssen@uwv.nl

06-52797935

Eveline Laenen

Matchteam Horeca,

Detailhandel, ZD

eveline.laenen@uwv.nl

06-52797973

naar boven