Onze adviseurs

Manager

Reinier op den Kamp

Manager Werkgeversdiensten

Reinier.opdenKamp@uwv.nl

06 - 15 94 04 73

naar boven

Team Zakelijke Dienstverlening

Bouke Havenaar

Zakelijke Dienstverlening en Publiek Private Samenwerking

bouke.havenaar@uwv.nl

06 - 52 69 95 35

 

Mirella Willems

Zakelijke Dienstverlening en Overheid en Onderwijs

mirella.willems@uwv.nl

06 - 52 69 95 53

 

Manon Verboeket

Overheid en Onderwijs

manon.verboeket@uwv.nl

06 - 11 43 39 81

 

Rob Reijnders

ICT

rob.reijnders@uwv.nl

06 - 11 87 45 75

naar boven

Team Zorg, Welzijn, Schoonmaak, Contactcenters/Beveiliging

Daniëlle Lodder

Zorg & Welzijn en Kinderopvang

danielle.lodder@uwv.nl

06 - 11 18 25 46

 

Saskia Hol 

Zorg & Welzijn en Inclusieve Arbeidsorganisatie

saskia.hol@uwv.nl

06 - 29 15 92 13

 

Timor Vanhoudt 

Zorg & Welzijn en Inclusieve Arbeidsorganisatie

timor.vanhoudt@uwv.nl

06 - 11 56 81 02

 

Harry Schobbe

Beveiliging en Contactcenters,

Gemeentelijke samenwerking, Communicatie, Social Media en Website

harry.schobbe@uwv.nl

06 - 52 52 36 63

 

Marc Coonen

Horeca, Toerisme en Recreatie

marc.coonen@uwv.nl

06 - 11 03 60 54

 

Josette de Koning

Detailhandel, Groothandel en Kans Op Werk

josette.dekoning@uwv.nl

06 - 55 14 01 23

 

Esther Hunnekens

Schoonmaak

esther.hunnekens@uwv.nl

06 - 46 39 49 35

naar boven

Cluster 3 Techniek,Industrie,Bouw+Infra, Transport,Logistiek,Groothandel

Henk Butink

Team Nijverheid-Techniek breed/ Intersectoraal

henk.butink@uwv.nl

06-46312267

 

Ronny Joosten-Gobbels

Nijverheid- Techniek en Installatie//Industrieterrein Heerlen

ronny.joosten@uwv.nl

06 - 52 43 63 21

 

Stefan Last Industrie/Metaal/VDLNedcar

stefan.last@uwv.nl

06 - 52 35 32 71

 

Berny Mullenders

Nijverheid/ Bouw/ Groen/ Publiek Private Samenwerking/ Eures/PAWA

berny.mullenders@uwv.nl

06 - 15 86 48 11

 

Gea Winkens

Transport/Logistiek/Groothandel

gea.winkens@uwv.nl

06 - 11 31 37 55

 

Steven de Winter

Transport/Logistiek/Groothandel

steven.dewinter-01@uwv.nl

06 - 15 57 37 82

 

Niels Frank

Automobiel industrie en Industrie

niels.frank-01@uwv.nl

06 - 15 57 48 01

naar boven

Binnendienst

Esther Hunnekens

Zorg, welzijn, schoonmaak, contactcenters/beveiliging, horeca, sector breed

esther.hunnekens@uwv.nl

06 - 46 39 49 35

 

Barbara de Jong

Diensten sector breed

barbara.dejong@uwv.nl

06 - 46 39 50 38

 

Renate Theunissen

Nijverheid sector breed

renate.theunissen@uwv.nl

06 - 52 79 88 75

 

Irene Maessen

WIA/Wajong alle sectoren

irene.maessen@uwv.nl

06 - 55 32 13 85

 

Celesta Pluijmaeckers

Werving en ondersteuning

Celesta.pluijmaeckers@uwv.nl

06 - 25 73 29 37

naar boven

EURES

Eric Bruls

EURES Zuid-Limburg/ Service Grensoverschrijdende Arbeidsbemiddeling

eric.bruls@uwv.nl

06 - 11 86 07 67

naar boven